BMW X3
M40i xDrive | Pano | Adaptive M | CarPlay | B58 | 360pk | Vol opties
Direct kopen, basisprijs: € 42.350,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.350,-
LEASEPRIJS: € 698,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.470,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | M40i xDrive | Pano | Adaptive M | CarPlay | B58 | 360pk | Vol opties |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 mei 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 93.062 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 698,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.350,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JNP-62-S |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 265 kw / 361 pk |
| Laadvermogen: | 670 kg |
| Gewicht: | 1.785 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Hoogte: | 1.676 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.455 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- DAB
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoek detectie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Sportstuur leder
- Variabele stuuroverbrenging
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Zij airbag(s) voor
- ASR